Започна изграждането на конструкция за новото табло на стадион "Локомотив"

7809
33

Започна изграждането на носещата конструкция за новото табло на стадион "Локомотив". От Организация Трибуна Спортклуб пуснаха на страницата си във Фейсбук снимки от ремонтните дейности на "Лаута".

Както е известно, феновете на "смърфовете" направиха кампания и бързо събраха нужната сума, за да може на "Лаута" да има информационно табло.

Надеждата на всички е то да бъде монтирано още за първия осминафинал за купата с Локомотив София в неделя. Двубоят е от 12:30 часа. От вчера служители на стадион "Локомотив" започнаха да демонтират седалки, за да може таблото да бъде поставено за максимално кратък срок.


Още по темата: Електронно табло на стадион „Локомотив"
Всички новини по темата: (6)

Виж коментарите (33)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!