Започна изграждането на конструкция за новото табло на стадион "Локомотив"
Започна изграждането на носещата конструкция за новото табло на стадион "Локомотив". От Организация Трибуна Спортклуб пуснаха на страницата си във Фейсбук снимки от ремонтните дейности на "Лаута".
Както е известно, феновете на "смърфовете" направиха кампания и бързо събраха нужната сума, за да може на "Лаута" да има информационно табло.
Надеждата на всички е то да бъде монтирано още за първия осминафинал за купата с Локомотив София в неделя. Двубоят е от 12:30 часа. От вчера служители на стадион "Локомотив" започнаха да демонтират седалки, за да може таблото да бъде поставено за максимално кратък срок.