Зума отрече, че Марешки ще се връща на "Лаута"
След като на първата тренировка за 2015 година председателят на "Сдружение бъдеще за Локомотив" Деян Колев обяви, че тимът от парк "Лаута" ще има нов собственик до няколко дни, в Пловдив гръмнаха, че бившият благодетел Веселин Марешки се връща начело на клуба.
"Абсурд е той да се върне в Локо (Пд). Няма нищо вярно. Има преговори с други хора и те са напреднали. Всички се надяваме в най-скоро време да имаме инвеститори и клубът да започне да съществува по нормалния начин", каза Христо Бонев, цитиран от "Меридиан Мач".
Вчера цял ден Plovdiv24.bg опитваше да се свърже с варненския бизнесмен, но той не отговаряше на мобилния си телефон.