Кубрат поиска реванш от Кличко

9648
32

Боксовата ни звезда Кубрат Пулев благодари на феновете за подкрепата по време на мача за титлата с Владимир Кличко и поиска реванш огт украинския исполин. Това Кобрата стори в профила си във Facebook, като не пропусна да засегне и темата за допинг контрола, упорито избягван от Кличко.

"Благодаря на българите, които дойдоха от всички краища на света до Хамбург, за да ме подкрепят и на всички пред екраните, които искаха победата. Честито на Владимир Кличко! Късметлия е, че допуснах елементарни грешки, заради които загубих.

Той обаче, като боксьор и световен шампион на четири федерации, така и не пожела да се подложи на допинг контрол преди мача. Затова колкото и да е добър и какъвто и шампион да е няма как да заслужи уважението ми. Въпреки всичко би му направило чест, ако ми даде реванш!", написа Кубрат Пулев.


Още по темата: Грабят билетите за Пулев - Кличко
Всички новини по темата: (65)

Виж коментарите (32)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!