Бойко Борисов: Поздравявам Кубрат за смелостта му

4531
3

Премиерът Бойко Борисов поздрави Кубрат Пулев за смелостта му, с която се изправи срещу световния шампион Владимир Кличко, и нарече украинския боксьор "машина".

"Поздравявам Kubrat Pulev за това, че се изправи смело пред такава машина. Само затова, че беше там, че българското знаме се развя и цялата зала скандираше неговото име, той заслужава похвала и респект. 

България се нуждае от такива силни и достойни мъже, а сигурен съм, че неговите успехи тепърва предстоят. Чухме се и му пожелах бързо възстановяване, защото следващите победи и световни титли съвсем скоро ще бъдат факт", написа на страницата си във Фейсбук премиерът Борисов.


Още по темата: Грабят билетите за Пулев - Кличко
Всички новини по темата: (65)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!