Започват оградата на стадион "Христо Ботев"
Общината започва да строи от днес оградата на стадион "Христо Ботев" откъм бул. "Източен", научи Plovdiv24.bg. През уикенда президентът на "Ботев" Димитър Христолов обвини кмета, че непостроената от общината ограда е една от причините стадиона да не бъде лицензиран. При изграждането на оградата ще бъдат построени и павлиони за продажба на билети, се разбра още днес.