Бала: Безсърдечна игра от наша страна

2363
4

Наставникът на Литекс Красимир Балъков бе крайно разочарован от поражението с 0:2 при гостуването на Локомотив.

"Първо искам да поздравя отбора на Локомотив за борбата и заряда, които показаха. Опитвах се да убедя футболистите ми, че смяната на треньора на съперника ще се отрази, но явно не успях да го направя. Ще трябва да анализираме грешките си", коментира Балъков.

"Поемам цялата вина за поражението. Безсърдечна игра от наша страна. Нямаше нагласа у нас за борба за всяка педя земя. Разочарован съм. Те желаеха победата повече от нас. С ЦСКА можем да се справим по-добре и да демонстрираме, че можем повече", каза още наставникът на ловчанлии.

 


Още по темата: Локо Пд - Литекс (04.10.14)
Всички новини по темата: (13)

Виж коментарите (4)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!