Трябваше ли да се играе мачът в "Надежда"?

10020
59

Трябваше ли да се играе мачът в "Надежда" на този терен?
Както е известно столичното Локо спечели "железничарското" дерби с 2:0, след попадения на Владислав Романов (13) и Ламжед Шехуди (80). 
Минути след първия съдийски сигнал на рефера Станислав Ставров заваля проливен дъжд, а малко след това столичани се възползваха от това и след една нелепа грешка на Йордан Господинов поведоха. 
Това и наведе везните на домакините за спечелването на срещата, тъй като до края двата тима така и не успяха да се нагодят в тежките условия. 
След края на срещата дори двамата старши треньори заявиха, че на такъв терен футбол не може да се играе, но въпреки това двубоя не бе прекъснат.


Още по темата: Локо Сф - Локо Пд (15.09.14)
Всички новини по темата: (16)

Виж коментарите (59)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!