Локо разгроми Гигант (Съединение) с 4:0

Коментари (32)
18:41 / 06.09.2014
7197
Отборът на Локомотив победи с 4:0 Гигант (Съединение) в контролна среща, играна на помощния терен на "Лаута".

Мартин Камбуров изведе "смърфовете" напред в 6-ата минута от дузпа, за извършено срещу самия него нарушение. Ванчо Траянов удвои резултата в края на първата част с красив гол от границата на наказателното поле. Станислав Маламов направи резултата класически през втората част с удар по земя извън пеналта.

Крайният резултат фиксира дошъл на проби белгиец с далечен удар от около 30 метра не оставил шанс за изява на стража на Гигант.

Неделчо Матушев изпробва два различни състава през двете полувремена, като пълни 90 минути записа единствено вратаря Божидар Стойчев, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Локо първо полувреме: Стойчев, Илиев, Парино, Молдованов, Филипов, Траянов, Сандански, Костадинов, Кики, Камбуров, Делев

Локо второ полувреме: Стойчев, Димитров, Грънчов, Стамов, Дяков, Вълчев, Маламов, Янъков, Каков, Стефанов