Ботев разтрогна с Вандер

10598
15

Бразилецът Вандер Виейра вече не е футболист на "Ботев" (Пловдив), обяви официалният сайт на клуба. Футболистът и "канарчетата" се разделиха по взаимно съгласие да прекратят договора помежду си.

Вандер премина при "жълто-черните" през лятото на 2012 г. и за "Ботев" има 63 мача и 9 гола. Според информации от Кипър следващият клуб в кариерата на бразилеца ще бъде АЕК Ларнака.


Още по темата: Лятна селекция и подготовка на Ботев (2014)
Всички новини по темата: (437)

Виж коментарите (15)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!