Кокала прави нов Локомотив

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (42)
10:30 / 08.06.2014
13336
Спряганият от доста време за треньор на Локомотив (Пловдив) специалист Емил Велев вече сформира нов отбор, след като от стария състав нито един не пожела да остане. Въпреки враждата си с феновете и откритата война, която те подеха, собственикът Коко Динев е се е разбрал с Кокала, а освен това уреди и лагерите за лятна подготовка. Първият от тях ще се проведе в Банско или Сандански.

"Изчаквам ситуацията в Локо (Пд), а ако има война между Коко и феновете и евентуално аз застана начело, мисля, че компетентните органи трябва да разрешат проблема. Има време за всичко. Аз също съм способен на всичко" каза Емил Велев пред "Меридиан Мач".

В същото време утре в 12:00 часа на "Лаута" Христо Бонев заедно с част от фракциите в "черно-бялата" агитка ще даде брифинг относно случващото се при "смърфовете".



Виж коментарите (42)
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Още спортни:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).