Стойчо Стоев: Ботев е добър отбор и няма как сами да се бият

3657
3

Треньорът на Лудогорец Стойчо Стоев остана разочарован от равенството на неговия тим срещу Ботев (1:1).
"Доволен е силно казано. Доста мудно влязохме в мача. Допуснахме много грешки, което не е свойствено за нашия отбор. През второто полувреме играхме по-добре, но не бяхме концентрирани", коментира Стоев.

"Ботев е добър отбор и няма как сами да се бият. Няма начин да няма умора. Имаме повече мачове от другите и това се отразява. Стремя се да правя ротации", каза още наставникът на ""орлите.



Още по темата: Лудогорец - Ботев (30.03.14)
Всички новини по темата: (13)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!