Ботев играе в Разград за по 4000 лева

3022
3

Футболистите на "Ботев" (Пд) ще си заработят по 4000 лева, ако най-после успеят да победя шампиона Лудогорец. Премията е стандартно определената за мач срещу силен съперник, както и за успех над местния конкурент Локо (Пд).

Не е изключено при победа с красива игра сумата да бъде завишена от собственика Цветан Василев. За равенството 2:2 в последния мач между двата тима на 23 февруари играчите на Станимир Стоилов получиха по 2 бона.

За сметка на това пък премията за успех днес при разградчани е 2000 лева. Извънредно високи бонуси на играчите на Лудогорец се раздават само в мачовете с "Левски" и ЦСКА.


Още по темата: Лудогорец - Ботев (30.03.14)
Всички новини по темата: (13)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!