Потвърдено: Ботев без Хамза срещу Лудогорец

8636
24

Нападателят на Ботев Юнес Хамза ще пропусне двубоя срещу Лудогорец от 30-ия кръг в първенството, съобщиха от клуба. Тунизийският голмайстор на "жълто-черните" е с разтежение в аддуктора на десния крак, което го вади от сметките на треньорския щаб за срещата с лидера в "А" група. Хамза пропусна последните две тренировки на отбора, като се очаква той да поднови занимания следващата седмица.

Наставникът на "канарчетата" Станимир Стоилов ще може да разчита на всички останали свои футболисти за гостуването в Разград, след като на негово разположение отново ще бъдат изтърпелите наказание от по един мач Йордан Христов и Вандер Виейра.

В петък следобед Ботев проведе тактическа тренировка на един от терените на клубната база, в която участие взеха всички играчи без контузения Юнес Хамза. Следващото занимание на "канарчетата" е в събота сутринта, а след него отборът заминава за Шумен, където ще бъде на режим преди двубоя.

Лудогорец и Ботев излизат един срещу друг в неделя /30 март/ от 19:30 часа.


Още по темата: Лудогорец - Ботев (30.03.14)
Всички новини по темата: (13)

Виж коментарите (24)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).