Домусчиев към играчите: Вземете се в ръце и срещу Ботев покажете какво можем

4002
11

Кирил Домусчиев вече изля гнева си след измъчената победа на Лудогорец с 1:0 срещу ЦСКА на стадион "Българска армия" в сряда вечерта. Единственото попадение реализира Даниел Абало след неориентирана проява на защитниците в червено. Още след двубоя Домусчиев влетя в съблекалнята на Лудогорец, а преди това пътьом каза: "Много слаб мач, въобще не ми хареса, загубих си времето." 
"Направихте изключително слаб мач. Победихме благодарение на случайността. Срам ме е да гледам такива мачове. Вземете се в ръце и срещу "Ботев покажете какво можем. В противен случай ще се скараме." 
В Лудогорец вероятно могат да намерят оправдание с липсата на трима от основните футболисти - Кайсара, Златински и Дяков, но от доста време треньорите разполагат с два почти равностойни състава. Срещу ЦСКА обаче заменилите ги футболисти не показаха нужното ниво.


Още по темата: Лудогорец - Ботев (30.03.14)
Всички новини по темата: (13)

Виж коментарите (11)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!