Стоилов остава треньор на Ботев, оставката му очаквано не бе приета
Станимир Стоилов ще продължи да бъде треньор на Ботев Пловдив. Това стана ясно преди броени минути след срещата между Мъри и собственика на "канарчетата" Цветан Василев в София.
По информация на Гонг босът на "жълто-черните" въобще отказал да разгледа оставката на Стоилов и му е гласувал безпрекословно доверие. По този начин специалистът ще води тима на мача срещу Левски на "Герена" утре.
Припомняме, че специалистът подаде своята оставка в сряда, след като победи "сините" с 2:0 в реванш от 1/4-финалите за Купата на България и ги изхвърли от турнира. Стоилов не води заниманията на Ботев в четвъртък и петък, когато се изчакваше решението на ръководството по случая.
Източник: Гонг