Георги Дерменджиев подаде оставка

2187

Главният мениджър на Ботев (Пд) Георги Дерменджиев подаде оставка. Той бе назначен на поста през ноември миналата година, след като бе освободен от Литекс.

"Причините за моето напускане са много. Няма да ги коментирам, само ще кажа, че Ботев е отбор с големи традиции не заслужава да се бори всяка година за оставане в "А" група. Иначе пожелавам успех на отбора, който има добър потенциал. Сега искам да си почина известно време", заяви Дерменджиев.

Президентът на "канарчетата" Димитър Христолов Ботев каза, че уважава решението на Георги Дерменджиев и ще приеме оставката му.

Източник: Топспорт

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!