Мъри: Не се притеснявам за поста си
"Получи се доста нервен мач. Не успяхме да реализираме головете си положения. Футболистите имаха желание, но нещата, които искахме не се получиха", коментира треньорът на Ботев Станимир Стоилов след равенството с Пирин ГД (1:1).
"Ще говоря със собственика и ще решим какво ще правим. Не се притеснявам за поста си. Наистина има спад в нашата игра в последните срещи", допълни още той.