Подмениха големия трибагреник на Карловско шосе на входа на Пловдив, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Той е с размери 3 на 7 метра и е един от 6-те големи в града, които са подменени за 6 септември, съобщи шефът на ОП "Чистота" Иван Стоянов.
Освен 6-те големи знамена, са подменени и 150 други знамена с цветовете на националния флаг, както и 150 знамена с герба на Пловдив. Общата стойност на поръчката е 9 000 лв. Знамената са чисто нови уточни още шефът на "Чистота".
Утре предстои измиване на паметника на Съединението с маркуч и шампоан, както и на прилежащите улици и големите входно-изходни артерии на града. Ще бъдат използвани общо 40 литра шампоан, за паметника ще са около 5 литра. Шампоанът ще бъде с аромат на дива орхидея.








Mariyana Petkova
на 04.09.2013 г.
....дива орхидея.... да докарат и Мики Рурк за празника :)
Ivan Rendakov
на 02.09.2013 г.
Да изкарат безплатна бира и кебапчета на площада!
Evgeni Dimchev
на 02.09.2013 г.
Прах има заради павираните улици. А както всички знаем в Пловдив споменатите улици са страшно много.
niemand
на 02.09.2013 г.
това нещо ако се правише секи ден или не на седмицата веднъж града ни щеше да бъде прекрасен нямаше да има прах и какво ли не обаче то не се прави и хубавия Пловдив е пълен с прах за тва хората като отидът извън бг и гледат като ушашавени чистотата на градовете
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!