Мъри Стоилов: Доволен съм от играта, но не и от точката

3972
13

"Доволен съм от играта, но не и от точката. Като раздаване и желание смятам, че направихме добър мач. Липсваше ни повече комбинативност в последния пас и завършващата фаза", заяви след бойкото равенство срещу ЦСКА старши-треньора на Ботев Станимир Стоилов.

Относно липсата на контузените Иван Цветков и Вандер Виейра треньора коментира: "Те двамата с Тодор Неделев са голмайсторите през миналия сезон, мисля, че като се възстановят Ботев ще е още по-добър".


Още по темата: ЦСКА - Ботев Пд (02.09.13)
Всички новини по темата: (16)

Виж коментарите (13)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!