Фенове на Ботев пострадаха при катастрофа на магистрала Тракия

15266
22

Двама души са пострадали при катастрофа на АМ "Тракия" тази сутрин, съобщиха за БГНЕС от пресцентъра на МВР Сливен. Пострадалите са фенове на Ботев Пловдив, пътуващи за мача на тима с ФК Астана в Бургас днес. В 8:45 се е получил сигнал за катастрофа на 266-ия километър от магистралата. 
Екипи вече са на място и правят оглед на ситуацията. По първоначални данни става дума за спукване на гума, след което автомобилът се е завъртял и се е ударил в мантинелата.

Единият пострадал е тежко ранен, а другият по-леко и ще бъде изписан скоро. И двамата са настанени в МБАЛ Сливен.



Още по темата: Ботев в Лига Европа 2013/2014
Всички новини по темата: (193)

Виж коментарите (22)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!