Стефан Генов: С тази игра, не ни чака нищо добро

5891
24

С тази игра в следващите мачове, които са доста трудни, не ни чака нищо добро. Това заяви старши-треньорът на Локо Пд Стефан Генов, след загубата на "черно-белите" с 0:2 от Славия.

"През второто полувреме вдигнахме малко оборотите, но за съжаление получихме втори гол. От целия отбор съм недоволен", допълни Генов.

 


Още по темата: Славия - Локо (Пд)
Всички новини по темата: (8)

Виж коментарите (24)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!