Нови седалки и модерно видеотабло за стадион "Христо Ботев"

9989
6

Обществена поръчка за 18 000 седалки, 120 от които за ВИП сектора, скамейки "Рекаро" и модерно видеотабло за стадион "Христо Ботев" ще обяви община Пловдив до дни. Парите за това са от прословутите по 1 милион за Ботев и Локо от софийския боклук, с които черно-белите изградиха осветлението на "Лаута".

От Ботев са изявили желание да се забави инвестирането на средствата, за да може то да бъде координирано с очаквания сериозен ремонт на стадиона. Той все още не е започнал, но от общината задействат процедурата, тъй като тя трябва да бъде по закона за обществените поръчки, което отнема време.

Източник: "Тема Спорт"


Още по темата: Реконструкция на стадион "Христо Ботев"
Всички новини по темата: (131)

Виж коментарите (6)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!