Ботев наказан с 2 мача без публика

11043

Дисциплинарната комисия към БФС наложи наказание от 2 мача без публика и 6000 лева, стана ясно преди минути. "Канарчетата" са наказани заради екзалтираните фенове, които нахлуха на терена при първия гол по време на мача Литекс - Ботев за Купата на България тази сряда. "Жълто-черните" ще домакинстват на празни трибуни в мачовете с Левски и ЦСКА.


Още по темата: Ботев без публика срещу Левски и ЦСКА
Всички новини по темата: (10)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!