Аян Садъков: Дербито с Ботев ни изтощи

2334

"Мисля, че можеше да се представим много по-добре в този мач. Явно силите, които хвърлихме преди няколко дена срещу Ботев са ни изчерпали. Някои футболисти не успяха да издържат физически през целия мач. Първото полувреме бяхме по-активни, но второто оставихме инициативата на гостите. Имаше желание у футболистите, търсеха втори гол, имаше някои добри моменти, но този път може би нямахме късмет при завършващата фаза. При гола срещу нас имаше паднал футболист и може би някои от футболистите спряха за момент, бе коментарът на помощник-треньора на "смърфовете" Аян Садъков.


Още по темата: Локо - Черноморец (09.04.2008)
Всички новини по темата: (5)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!