Има ранени фенове на Ботев след вандалска проява на "сините" ултраси
Фенове на Левски счупиха разделителната ограда на "клетката" на стадион "Христо Ботев". Освен това от агитката на сините полетяха ракети и бомбички към агитката на "жълто-черните".
Има ранени фенове на "жълто-черните", но няма сериозно пострадали. Оказана им е първа помощ.
Сега всичко е в ръцете на БФС. Най-малкото което Левски трябва да отнесе е лишаване от домакинство. Да видим дали тази санкция ще бъде наложена на книжния "гранд".