Георги Какалов: Нека си вкарваме положенията, пък после ще коментираме съдиите

2679

"Не успяхме да си вкараме положенията и за това не победихме. Пирин са добър отбор. Мачът се изнерви, защото не падна гол. Ако бяхме вкарали гол, което се опитвахме през всичките 90 минути нямаше да се изнерви и публиката и ние и щеше да стоят нещата по друг начин. Гледаме напред, да вземе и другия мач и това е", заяви Георги Какалов след края на мача с Пирин Благоевград.

"Няма какво да коментирам съдиите, след като ние правим шест чисти положения и не можем да ги вкараме. Трябва да оставим съдиите да си свирят спокойно и те ще отсъждат реално", допълни нападателят.


Още по темата: Ботев - Пирин Благоевград (16.03.08)
Всички новини по темата: (12)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!