Премиерът ще пропусне "Битката за Пловдив"

9695
30

Премиерът Бойко Борисов няма да присъства за 91-вото градско дерби между Локомотив Пд и Ботев Пд, разбра Plovdiv24.bg. Както е известно Борисов получи покана от "черно-белите" да изгледа на живо от стадион "Локомотив" "Битката за Пловдив". 


Още по темата: Локо - Ботев (есен, 2012)
Всички новини по темата: (72)

Виж коментарите (30)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!