Фен-клубът на Локо в Атланта изпрати 460лв. за хореография за дербито с Ботев

5599
22

От фен-клубът на Локомотив Пловдив в Атланта (САЩ) изпратиха 460 лв. за хореография за предстоящото дерби с Ботев Пловдив. Срещата е неделя от 14,30 на стадион "Локомотив". 


Още по темата: Локо - Ботев (есен, 2012)
Всички новини по темата: (72)

Виж коментарите (22)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!