Официално: Златински остава на "Лаута"
Любимецът на "черно-белите" привърженици Христо Златински остава на "Лаута" и през следващия сезон. Новината потвърди административния директор на Локомотив Пловдив Атанас Узунов за Plovdiv24.bg.
Администраторът на "черно-белите" също така разкри, че в момента националът тренира на стадион "Локомотив".