Феро води в Ботев двама бразилци и аржентинец

9656
32

Двама бразилци и един аржентинец ще пристигнат в Ботев, съобщиха от треньорския щаб на "канарчетата".

Лично новият наставник Ферарио Спасов урежда пристигането им. Тримата се очакват на първата тренировка на Ботев на 25 юни, като ще минат пробен период. И тримата са свободни агенти и няма да бъде плащана трансферна сума. 

В близките дни се очаква и официално "жълто-черните" да обявят имената на напускащите тима. Бройката, с които Ботев ще се раздели е голяма. За сега единствено новака в "А" група обмисля в отбора да останат: Ивайло Димитров-Шведа, Йордан Христов, Христо Иванов, Петър Атанасов и Тодор Неделев

 


Още по темата: Лятна селекция и подготовка в Ботев 2012
Всички новини по темата: (183)

Виж коментарите (32)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!