Коко хвърля бутилка вода по съдията

9151
45

Босът на Локомотив Пд Константин Динев беше бесен в самия край на мача с Лудогорец, пише 7 дни спорт. Собственикът на пловдивчани реагира бурно при червения картон на Юнес Бенжелюн в 89-ата минута. Коко започна да ръкомаха и да говори на висок тон.При излизането си от терена Динев хвърли бутилка вода към Станислав Тодоров, която падна точно пред него.


Още по темата: Купа на България - сезон 2011/2012
Всички новини по темата: (221)

Виж коментарите (45)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!