Велев даде почивка на титулярите днес

3253
6

Старши-треньорът на Локомотив Пловдив Емил Велев даде почивка на играчите днес, които взеха участие във финала за Купата на България вчера загубен с 1:2 от тима на Лудогорец, научи репортер на Plovdiv24.bg.
Иначе другите футболисти проведоха днес тренировка. Утре следобед е насрочено последно занимание на тима преди последния домакински мач за тази година на "черно-белите" на "Лаута" от "А" група срещу Миньор Перник. 
Срещата с "чуковете" е много важна за пловдивчани, които водят люта битка за 3-то място, заедно с отборите на Черноморец Бургас, Литекс и Левски, като и 4-те отбори имат актив от 56 точки. Двубоят Локо Пд и Миньор Пк е събота от 16,30 на стадион "Локомотив".


Още по темата: Локомотив Пд - Миньор Пк (19.05.12)
Всички новини по темата: (9)

Виж коментарите (6)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!