Ясен Петров: С голобради юноши не става

3295
7

Треньорът на Левски Ясен Петров остана много разочарован от загуба срещу Локомотив Пловдив (3:2).

"Поведохме комфортно, това, което бяхме заложили като капани се получи до втория ни гол. След това приехме нещата прекалено в своята половина, а пък и трите гола са плод на наши грешки", отсече старши-треньорът на Левски след края на мача на "Лаута".

"Имаме много проблеми, трябва да сменяме състава в движение, трудно е. Виждате, че и резервите ни са голобради юноши, но няма друг начин. При всички положения обаче ще се борим до край за местата даващи право на участие в евротурнирите", завърши Ясен Петров.


Още по темата: Локомотив Пд - Левски (06.05.12)
Всички новини по темата: (27)

Виж коментарите (7)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).