Велев: С тази игра в Търговище, ще ни бъде трудно на финала

3962
5

Треньорът на Локомотив (Пловдив) - Емил Велев, бе със смесени чувства след победата над Свет­кавица. Наставникът сподели, че е доволен единствено от трите точки.

- Удовлетвори ме само спечелената по­беда и трите точки. Играта на моите момчета бе сива, скучна, непри­влекателна за зрителя. Ако не бяха пропуски­те на домакините, не бихме си тръгнали от Търговище непобедени.

С младите футболисти, на които заложих в този мач, ще трябва в бъде­ще много да работим, ако искаме да бъдат на добро равнище.

С тази игра, която показахме в Търговище, ще ни бъде трудно на финала за Купата на България, но вярвам, че титулярите, които днес не играха, ще ни измият очите - отсече Кокала.


Още по темата: Светкавица - Локомотив Пд
Всички новини по темата: (14)

Виж коментарите (5)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!