Караджов: Хубаво е, че се класирахме на финал
Стражът на Локомотив Пловдив Иван Караджов остана щастлив от класирането на отбора на финал. Той заяви, че шансовете на финала са равни, но отдаде предимство за "черно-белите" заради предимството на фенове от страна на пловдивчани.
"Хубаво е, че се класирахме на финал. Литекс направиха грешка, ние победихме, щастлив съм," заяви стражът след края на мача в Ловеч.
"Нашите фенове показаха, че са великолепни, придружиха ни дотук, и сега ще можем да ги зарадваме с финала", каза още бившият страж на ЦСКА.
"Шансовете са 50/50, за Лудогорец също ще е първи финал. Нашите фенове ще са нашето предимство," завърши Караджов.