Брестник не пожали Спортист (Роза)

10:31 / 05.04.2012
3385
Отборът на Брестник не пожали последния в класирането на Югоизточната "В" група тим на Спортист (Роза) и го размаза със 7:0 в мач от 26-ия кръг на първенството.

Голеадата на стадион "Беркут" даде Петьо Димитров, който след половин час игра откри резултата. Минути по-късно Станимир Ковачев покачи на 2:0.

След почивката играчите на Георги Недевски се развихриха и вкараха 5 гола през втората част. В 52-ата Светослав Асенов направи резултата класически, а в 57-ата Петьо Димитров реализира и втория си гол в мача.

В 63-ата минута Стефан Стоянов направи 5:0, а в 70-ата Георги Бъчваров добави ново попадение. Крайното 7:0 оформи Марио Георгиев 10 минути преди на срещата.