Спартак записа тежка загуба в Димитровград

09:01 / 15.03.2012
1924
Отборът на Спартак Пловдив допусна тежка загуба при гостуването си на Димитровград в мач от 22-ия кръг на Югоизточната "В" група. Възпитаниците на Манол Георгиев отстъпиха с 1:4 от тези на Митко Добрев.

Двубоят започна отлично за Димитровград, които още в 5-ата минута поведоха в срещата с гол на Мирослав Чилингиров. До края на полувремето домакините вкараха нови две попадение чрез Цветомир Матев и Георги Христов, с което си предрешиха и срещата.

След почивката Димитровград вкара нов гол във вратата на гостуващия Спартак. Точен бе отново Георги Христов, който вкара втория си гол в мача. В края на мача "гладиаторите" върнаха един гол, с което оформиха крайното 1:4 за Димитровград.