Цветан Василев: Искам да сме най-успешният клуб

6381
12

Босът на Ботев Пловдив Цветан Василев заяви, че иска "канарчетата" да станат един от най-успешните български отбори у нас. 

Вчера банкерът пристигна на тържествената церемония по повод 100-годишнината на клуба.

"Като собственик на клуба съм горд, че съм част от славния клуб Ботев и честитя празника на всички привърженици на отбора! Пожелавам на Ботев през следващия век от своята история да се превърне в най-успешния български отбор и да забрави и загърби последните 10 години. Ще работим в дългосрочен план, ще инвестираме в базата, защото това е най-важното условие за развитието на клуба. Ботев винаги е разчитал на юношите си и затова ще работим в тази насока. Както казах, имаме дългосрочна стратегия", заяви Цветан Василев.


Още по темата: Зимна подготовка и селекция на Ботев 2011/12
Всички новини по темата: (51)

Виж коментарите (12)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!