Одобриха монтирането на паметна плоча на стадион "Христо Ботев"

3194
5

На днешната сесия на Община Пловдив, съветниците одобриха монтирането на паметна плоча на стадион "Христо Ботев" за 100-годишнината на отбора, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
С 39 "за" и "0" въздържали общинските съветници одобриха да бъде монтирана плоча на централния вход на клубния стадион на "канарчетата" по случай юбилея на клуба.
Съветниците също така решиха средствата да не са за сметка от Община Пловдив, а от дарения без да се посочва източника.

 


Още по темата: Зимна подготовка и селекция на Ботев 2011/12
Всички новини по темата: (51)

Виж коментарите (5)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!