Дуо "канарчета" играха по 45 минути при победа на България

Коментари (8)
18:26 / 29.02.2012
5340
Футболистите на Ботев Пловдив Тодор Неделев и Петър Атанасов разделиха по едно полувреме при победата на младежкия национален отбор над Полша с 1:0.

Титуляр за "трикольорите" на стадион "Христо Ботев" в Благоевград започна звездата на "жълто-черните" Неделев, който бе заменен от своя съотборник на полувремето Атанасов, който след негова атака падна и единственото попадение в мача.

Крилото на пловдивчани направи чудесен пробив отляво, след което нахлу в пеналта на поляците, стреля, но вратаря на Полша изби, а при добавката Каракачанов вкара за крайното 1:0.

В края на мача Атанасов можеше да вкара втори гол за България, но се се засуети и стреля в аут, след като бе изведен на добра позиция от Карачанаков.

България - Полша 1:0
1:0 Карачанаков (78)

България: Илиев (46-Кунчев), Попов (46-Пашов), Колев, Терзиев, Дреновички (52-Миланов), Цветков (60-Костадинов), Кирилов (46-Костов), Балджийски, Неделев (46-Атанасов), Димов (70-Карачанаков), Цветанов (46-Вълчанов)