Феновете на Локо с ограничен достъп на Лаута
Феновете на Локомотив вече няма да имат ежедневен достъп до административната сграда на стадиона си, включително централната трибуна и паркинга до нея.
Днешното решението на собственика е сведено до Атанас Узунов лично от почетния президент и легенда на "черно-белите" Христо Бонев. Забраната ще засегне и провежданите от години периодични срещи между запалянковците в залата за пресконференции.
В разговор с председателят на фенклуба Костадин Славов, мажоритарният собственик Коко Динев нито потвърди, нито отрече за истинността на тази мярка.
Източник: lportala.net