Ботев с минимална победа над Локомотив Сф в Елитната до 17

Коментари (2)
09:30 / 30.08.2011
1250
Ботев излъга Локомотив София с минималното 1:0 в мач от четвъртия кръг на Елитната юношеска група до 17 години. Единственият гол в мача вкара Васил Петров четвърт час преди края на срещата.

Двата отбора направиха един равностоен двубой, като си разделиха по едно полувреме. "Канарчетата" бяха по-добрия отбор през първото полувреме създадоха няколко добри атаки за гол, но само малшанса ги лишиха от попадение.

След почивката гостите от София имаха леко превъзходство, но вратаря на Ботев на няколко пъти показа своя рефлекс и запази мрежата си суха. В 74-ата минута Христо Янчев намери с пас красавец Васил Петров, който остана сам срещу стража на "железничарите" и вкара за крайното 1:0.

След този мач Ботев продължава с доброто си представяне в Елитната до 17 и вече имат 3 победи и 1 равенство, като все още не са допуснали гол в своята врата.