Здравко Лазаров: Не бях в засада

2278
6

Капитанът на Локомотив (Пловдив) Здравко Лазаров заяви, че равенството 0:0 с Лудогорец в мач от първия кръг на "А" група е било справедливо, но добави, че не се е намирал в положение на засада при отменения гол на "смърфовете". "Зад мен може и да е имало хора в засада, но аз не бях. Мисля, че и ние, и те имаха положения, така че може би равенството е справедливо", сподели "Елекричката".


Още по темата: Лудогорец - Локомотив (06.08.11)
Всички новини по темата: (6)

Виж коментарите (6)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!