Съдия не позволи на Локо да бие Лудогорец

Коментари (141)
22:00 / 06.08.2011
14459
Локо изигра силен мач, но стигна само до 0:0 срещу Лудогорец в Каварна.

Преди почивката домакините, качени на вълните на еуфорията се опитаха да организират натиск. Пред тях се откриха по-добрите положения за гол. Най-чистото изпусна Тодор Колев, който в средата на първото полувреме пропусна почти на правна врата на метър от гол линията.

След почивката Локо бе пълен господар на терена. "Черно-белите" редяха атака след атака. Над всички отново бе неуморният Здравко Лазаров. Ветернът на 3 пъти затрудни максимално Голубович от пряк свободен удар. В 66-та минута, след центриране от ляво, Здравко Лазаров реализира с глава за 0:1. Изключително скандално съдиите отмениха гола, заради засада въпреки, че на повторенията се видя, че двама футболисти покриваха Лазаров.

До края на мача Локо продължи да натиска, но при една контра символичните домакини удариха греда.