Христолов продава Ботев за 8 млн. лева

4591

Президентът на футболен клуб Ботев Пд Димитър Христолов е на път да се раздели с акциите си в клуба. В момента той водел преговори за продажбата на отбора с мощна компания от София. Президентът на "канарчетата" искал 8 млн. лева за основния пакет от акции. Информацията е на в."Стандарт".

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!