Треньорът на "Ботев" яко скастрен

4585

Яко конско изчете вчера президентът на "Ботев" (Пд) Димитър Христолов на играчите за загубата с 0:2 от "Локо" (Пд). Смъмрен бе и треньорът Светослав Гърков, че изпробвал схема 4-3-3. Христолов иска да се върне старата 4-4-2, понеже нямало добри изпълнители за другата. Шефът е разочарован от Атанас Чипилов и се скарал, че Миленов и Анастас Петров не били титуляри. Информацията е на вестник "Сега".


Още по темата: Преместиха дербито в събота
Всички новини по темата: (50)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!