Локо отряза Ботев за допълнителни билети

2509

Въпреки бурните протести на феновете на Ботев, допълнителни билети за съботното дерби с Локо (Пловдив) няма да бъдат отпуснати, пише „Тема Спорт". Привържениците на „канарчетата" реагираха остро на решението да им бъдат отпуснати 1800 пропуска, като поискаха 400 повече. От ръководството на Локо заявиха, че това няма как да стане:

„Ужасно сме разочаровани. Длъжни бяха да направят всичко възможно, за да ни осигурят още малко билети" - гневно коментираха ултраси.


Още по темата: Преместиха дербито в събота
Всички новини по темата: (50)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!