Агитките си организират бой, полицията ги предупреждава, че знае

3859

Мирна глава сабя не я сече. С този призив ще излезе днес полицията в Пловдив. Тя реши да се застрахова рано-рано за дербито между Локо и Ботев в петък. Тарторите на агитките ще бъдат предупредени да са по-тихи от водата. Полицаите са получили сигнали, че ултрасите са си уговорили бой. Локо (Пд) пусна жалба срещу рефера Антон Генов след загубата с 0:1 от Славия. "Колев извърши фаул, преди да ни вкара", твърдят "черно-белите". Информацията е на вестник "Стандарт".


Още по темата: Преместиха дербито в събота
Всички новини по темата: (50)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!