Втори пореден мач на Марица бе отложен заради дъжд
Втори пореден мач на Марица (Пловдив) бе отложен заради дъжд. След като предвиденото за миналия уикенд градско дерби със Спартак бе отложено по настояване на двата клуба, сега "жълто-сините" ще почиват и днес.
Те трябваше да приемат Ямбол в дербито от междинния 27-и кръг на Трета лига - Югоизточна група.
Срещата се отлага поради наводнен терен, в следствие от продължителните валежи, уточниха от ръководството на Марица. Този път обаче има ясна дата за провеждането на мача и тя е 23 април.
Все още не е ясно кога Зоналният съвет на БФС - Пловдив ще насрочи и отложеното дерби между Спартак и Марица.