Децата на Локо и Ботев въртят 1:1 на "Лаута"

Коментари (27)
13:53 / 15.04.2011
7155
Локомотив и Ботев не успяха да се победят и завършиха наравно 1:1 в дерби мач от първенството на Деца "Б" (набор 1997 г.), игран на помощния терен на "Лаута".

Възпитаниците на Асен Чотров видимо отстъпваха физически на своя съперник.

Първото сериозно положение в мача се откри пред вратата на Ботев, Митко Данов остана сам срещу вратаря Бояджиев, но стреля в аут.

"Жълно-черните" отговориха с греда от пряк свободен удар, дело на Петър Ангелов.

В 19-ата минута Данов изведе своите напред, след като стреля хазартно от близо 30 метра, топката бе поета и от вятъра и това изненада неприятно вратаря на гостите.

В 27-мата минута отново от фаул Ботев стигнаха до равенството. Със силен и плътен удар Виктор Пенчев прекара топката покрай стената и разстреля стража на домакините Мюмюн.

След почивката двата отбора си размениха няколко сериозни положения, но до гол така и не стигнаха.